Hakkımızda

FizyoBilim ekibi olarak fizyoterapistlerin, fiziatristlerin, fizyoterapi teknikerlerinin, sağlık çalışanlarının ve halkımızın işine yarayabileceğini düşündüğümüz makaleler yayınlıyoruz. Bu makaleler önemli duyuru ve haberler, hastalıklar, sağlık sorunları, egzersizler, tedavi teknikleri, rehabilitasyon süreci ve öğrenci meslektaşlarımız için ders notları ve çıkmış sınav soruları içermektedir.

Burada bahsi geçen konular ve makaleler pek çok katalog ve çeşitli kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmaktadır. Fakat birtakım doğrulunu yitirmiş veya aksi kanıtlanmış bilgi içerebilir. fizyobilim.com’daki hiçbir bilgi tanı-teşhis koyma, tedavi sürecini yönetme, yönlendirme ya da bu sürece etkisi olacak şekilde kullanılmamalıdır. Bu durumlardan kaynaklanan istenmeyen sonuçlar karşısında hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.

FizyoBilim ekibi olarak “hastalık yoktur hasta vardır” mantalitesiyle ilerlemekteyiz.

Amacımız fizyobilim.com internet sitesindeki içeriklerden siz de olan, olduğunu düşündüğünüz ya da olma potansiyeli taşıdığınız durumlar karşısındaki tavrınızın nasıl olması gerektiği, bu durumun ciddiyetinin ve öneminin kavranmasına yardımcı olmak ve bu alanda akademik bilgi edinmek isteyen herkes için de sanal bir sağlık platformu oluşturmaktır.

Gün geçtikçe büyüyen genç, dinamik yazar kadromuzla bu konuda söylemek istediği bir şeyler olan herkes için yayın aracı olmaya devam edeceğiz. Meslektaşlarımızın dahi günbegün karamsar olduğu mesleğimizin saygınlığını yitirmesine göz yummadan umut ışığı olmaya geliyoruz. 

İletişim