Ana SayfaHakkımızda

FizyoBilim ekibi olarak başta fizyoterapistler olmak üzere fizik tedavi hekimlerine (fiziatrist), fizik tedavi teknikerlerine, sağlık çalışanlarına ve topluma fayda sağlayabilecek makaleler yayınlıyoruz. Bu makaleler önemli duyurular ve haberler, hastalıklar, sağlık sorunları, güncel literatür taramaları, fizyoterapi seminerleri, eğitimleri, egzersizler, tedavi teknikleri, rehabilitasyon süreci ve öğrenci meslektaşlarımız için ders notları ve çıkmış sınav sorularından oluşmaktadır.

Amacımız, internet sitemizdeki içeriklerle, halk sağlığını tehdit eden, fiziksel inaktiviteye, travmaya bağlı ya da farklı yollarla gelişen sağlık sorunlarının ciddiyetinin ve öneminin kavranmasını sağlamak. Yine bu problemlerin çözümünde uygulanan en güncel tedavi yöntemlerini, egzersiz önerilerini paylaşmak. Bu alanda akademik bilgi edinmek isteyen herkes için ise ücretsiz faydalanabilecekleri sanal bir sağlık platformu oluşturmak.

FizyoBilim olarak hastalık yoktur hasta vardır mantalitesiyle ilerliyoruz. Burada bahsi geçen konular ve makaleler pek çok katalog ve çeşitli kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmaktadır. Fakat birtakım doğrulunu yitirmiş veya aksi kanıtlanmış bilgi içerebilir. fizyobilim.com internet sitesindeki hiçbir bilgi tanı-teşhis koyma, tedavi sürecini yönetme, yönlendirme ya da bu sürece etkisi olacak şekilde kullanılmamalıdır. Bu durumlardan kaynaklanan istenmeyen sonuçlar karşısında hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.

SOSYAL MEDYA

338BeğenenlerBeğen
8,635TakipçilerTakip Et
1,838TakipçilerTakip Et

SON PAYLAŞILAN YAZILAR