Ana SayfaHaberKazıkla Tedavi Uygulayan Sahtekar Gözaltına Alındı!

Kazıkla Tedavi Uygulayan Sahtekar Gözaltına Alındı!

İstanbul’da bel ağrısı şikayeti olan bir hastayı, kazık ve çekiç kullanarak “tedavi eden” ve hastanın kısmi felç geçirmesine neden olan “Kara Hekim” lakaplı Metin A. polisler tarafından gözaltına alındı.

Temel Aykut isimli hasta 37 yaşında ve bel ağrısı çekiyordu. Edinilen bilgilere göre maddi yetersizlikten dolayı bir arkadaşının tavsiyesi üzerine 57 yaşındaki “Kara Hekim” lakaplı Metin A. ‘ya tedavi olmak istedi. Hasta ile Ümraniye’de buluşan “Kara Hekim” çantasından kazık ve çekiç çıkartarak bel fıtığını tedavi edeceğini iddia etti.

Ortaya çıkan video görüntülerde ise hasta Temel Aykut her ne kadar acı çektiğini dile getirse de “Kara Hekim” yaptığı şey her ne ise onu yapmaya devam ediyor.

Görüşmeleri sonrası acısı artan hasta, hastaneye gitmesi üzerine kısmi felç geçirdiğini ve felç kalma tehlikesinin olabileceğini öğrenmesinin ardından korkuya kapıldı.

Temel Aykut, İstanbul Dudullu Şehit İsmail Akkoyun polis merkezine giderek “Kara Hekim” Metin A. ‘dan  şikayetçi oldu. Şikayetin ardından polis ekipleri, insan sağlığını tehlikeye atarak onları çekiç ve kazıkla sözde tedavi ettiğini iddia eden, insanların canına kast eden kara hekimi gözaltına aldı. Verdiği ifade de; insanları çekiçle ve kazıkla “tedavi” ettiğini inkar etmeyen Metin A., hastalarından para almadığını söyledi.

SOSYAL MEDYA

338BeğenenlerBeğen
8,635TakipçilerTakip Et
1,824TakipçilerTakip Et

POPÜLER YAZILAR

SON PAYLAŞILAN YAZILAR